Wspomaganie regeneracji

ilość znalezionych towarów: 9

Chcąc zadbać nie tylko o dobry stan zdrowia, ale także świetne samopoczucie, sięgnij po naturalne produkty wspomagające regenerację i funkcjonowanie organizmu.

 

 

Oferujemy produkty najwyższej jakości, pochodzące z ekologicznych, sprawdzonych upraw. Polecamy aromatyczne herbaty wolne od substancji modyfikowanych genetycznie, pestycydów oraz innych środków chemicznych o szkodliwym wpływie na organizm ludzki. Jeśli potrzebujesz pobudzenia wybierz zieloną herbatę, która dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne. Pita regularnie przeciwdziała miażdżycy.

 

Dla wyciszenia i spokojnego snu, sięgnij po herbaty rooibos z koprem włoskim i kwiatem rumianku lub suplementy na bazie ekstraktu z daktyli. Rooibos obniża ciśnienie krwi oraz wykazuje ogólny pozytywny wpływ na układ krwionośny. Kwiat rumianku wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego, a także działa łagodząco na stany zapalne. Działa uspokajająco i oddziałuje na odśrodkowy układ nerwowy. Natomiast ekstrakt z daktyli zwalcza uczucie zmęczenia oraz znużenia, zapewnia lepszą jakość snu, a także wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego.

 

Suplementy wspomagające regenerację

 

pixel