Naturalne kremy i balsamy dla dzieci – jakie najlepsze?

2021-10-23

Kosmetyki dla dzieci bez chemii to produkty pozbawione dodatku syntetycznych barwników, sztucznych substancji perfumujących, a także wszelkiego typu konserwantów, mających na celu przedłużenie datę przydatności tych wyrobów. W naszej zróżnicowanej ofercie znajdują się, zarówno naturalne kosmetyki do kąpieli dla niemowląt, jak i produkty przeznaczone do nawilżania ich całego ciała. Rekomendowane przez nas wyroby zostały poddane restrykcyjnym badaniom laboratoryjnym, przeprowadzonym w niezależnych ośrodkach. To kosmetyki dla niemowląt z dobrym składem, które można aplikować także na skórę podrażnioną, zaczerwienioną i ze skłonnością do wyprysków. Każdy naturalny krem dla dzieci z naszej oferty to produkt o zapachu, który ukształtował się pod wpływem naturalnych procesów produkcyjnych.

Naturalne kremy i balsamy dla dzieci – jakie najlepsze? Organiczne produkty

W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można naturalne kosmetyki dla noworodka. Są to produkty, które można wykorzystać do kompleksowej pielęgnacji całego ciała najmłodszych klientów naszego sklepu internetowego. Proponujemy szampony bez SLS i parabenów dla dzieci, a także wysokiej jakości kosmetyki na wiatr i niepogodę, przeznaczone do pielęgnacji wrażliwej skóry bardzo małego dziecka. Na szczególną uwagę zasługują ekologiczne zestawy kosmetyków dla dzieci, w których znajdują się produkty przeznaczone do podstawowej pielęgnacji malucha, na każdym etapie jego życia. Rekomendowane przez nas naturalne kosmetyki dla dzieci, w tym noworodków i niemowląt, są wzbogacone komponentami roślinnymi. Zostały one pozyskane wyłącznie z nieskażonych terenów, poddawanych restrykcyjnym kontrolom.

Ekologiczne kosmetyki do kąpieli dla noworodka i malucha do 3 roku życia

Codzienna pielęgnacja ciała nowonarodzonego dziecka i niemowlęcia wymaga zastosowania takich produktów jak organiczne kosmetyki dla dzieci do kąpieli. Wyroby te są dostępne w opakowaniach o różnej pojemności. Posiadamy produkty typu 2 w 1, które pełnią funkcję szamponu i żelu do mycia twarzy oraz ciała. Jednym z produktów, który przyda się w trakcie opieki nad maluchem jest Ecogenic Baby hipoalergiczne mydło w płynie dla dzieci i niemowląt. To wyrób dostępny w bardzo dużej butelce, zawierającej aż 500 ml i dzięki temu wystarczającej na bardzo długi czas. Rekomendowane przez nas mydło w płynie może być używane do mycia rąk, twarzy i całego ciała. Nie jest ono wzbogacone żadnymi syntetycznymi dodatkami w postaci perfum czy też silnie pieniących SLS i SLES, które powodują podrażnienia, przesuszenia i zaczerwienienia, zarówno delikatnej skóry noworodka, jak i małego dziecka.

 

Nawilżające balsamy i kremy do twarzy dla dzieci

Skoncentrowane kosmetyki do pielęgnacji ciała małego dziecka, powinny zawierać wyłącznie składniki ekologiczne. Do tej grupy zalicza się rekomendowany przez nasz sklep, naturalny krem dla dzieci. Produkt ten posiada bardzo lekką, nietłustą konsystencję, która bardzo szybko wchłania się z powierzchni skóry, nie pozostawiając na niej lepkiego filmu. Osobną kategorią naszego sklepu internetowego są balsamy naturalne dla dzieci. Produkty te znajdują się w naszej ofercie w opakowaniach z wygodnym dozownikiem, który pozwala na precyzyjne odmierzanie optymalnej dawki produktu, potrzebnej do nawilżenia skóry całego ciała. W trakcie codziennego rytuału pielęgnacyjnego, nie należy zapominać także o delikatnej cerze małego dziecka. Wymaga ona zabezpieczenia przed działaniem promieniowania UV, mrozem i silnymi podmuchami wiatru. Do tego celu można wykorzystać nasze kosmetyki dla dzieci do twarzy z wysokim SPF a także kompleksem witamin. Codzienna pielęgnacja skóry małego dziecka wymaga zastosowania odpowiednio dobranych preparatów. Powinny one posiadać w swoim składzie organiczne ekstrakty roślinne i naturalne składniki o działaniu odżywczym, regenerującym i nawilżającym.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
pixel