Organiczne i naturalne zestawy kosmetyków dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 13

Kosmetyki dla dzieci to produkty, które muszą być bezpieczne i nieuczulające. Oferujemy Państwu szeroką gamę hipoalergicznych środków pielęgnujących dedykowanych dla najmłodszych.

Nasze kosmetyki mogą być stosowane już od pierwszych dni życia dziecka.  Z uwagi na wyjątkowy skład, antyalergiczne surowce naturalnego pochodzenia, nasze preparaty są rekomendowane dla osób ze szczególnie wrażliwą i atopową skórą. W swoim składzie nie zawierają parabenów, sztucznych barwników i aromatów.  

Produkty do pielęgnacji dzieci są dostępne także w praktycznych, ekonomicznych zestawach kosmetyków, połączonych tematycznie, dla kompleksowej ochrony i pielęgnacji. Zestawy kosmetyków dla dzieci świetnie sprawdzą się także na prezent dla młodych rodziców, jak zestaw pierwsza pielęgnacja maluszka, ale także dla dzieci jak np. biodegradowalny, zabawny zestaw prezentowy Króliczek.

Kosmetyki pakowane są w ozdobne pudełka. Niektóre z zestawów jak np. Beztroski kokos zestaw kosmetyków dla dzieci Mikkolo Nova mają w prezencie załączoną uroczą maskotkę.  

W skład zestawów wchodzą zwykle szampon lub żel pod prysznic oraz balsam do ciała lub mleczko do ciała. Do wyboru mamy również zestawy z masłem do ciała lub kremem do twarzy.

 

zestawy kosmetyków

 

pixel