Hipoalergiczne, naturalne, organiczne kosmetyki do higieny intymnej

ilość znalezionych towarów: 46

Niezależnie od okresu życia, zdrowie miejsc intymnych kobiety zależy w głównej mierze od ich właściwej pielęgnacji. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientek przygotowaliśmy ofertę na hipoalergiczne kosmetyki do higieny intymnej, które zapewnią czystość i odpowiednią pielęgnację na co dzień.
Polecamy szereg produktów takich jak np. płyny i żele do higieny intymnej dla alergików czy preparaty w formie pianki i hipoalergiczne maści do pielęgnacji miejsc intymnych. Ich działanie opiera się nie tylko na zapewnieniu poczucia świeżości i ochrony przed podrażnieniami, lecz również wspomagają odbudowę naturalną florę bakteryjną i zapobiegają infekcjom.
Ponieważ kosmetyki dostępne w ofercie naszego sklepu dla alergików nie zawierają mydła, parabenów, SLS i SLES, a zamiast nich posiadają w składzie naturalne substancje, mogą być bezpiecznie stosowane przez kobiety o szczególnie wrażliwej skórze i uczulonych na któreś z chemicznych składników. Ponadto nasze hipoalergiczne kosmetyki do higieny intymnej posiadają pH właściwe dla skóry w tych miejscach, dzięki czemu nie zaburzają ich kwasowego środowiska.

12
pixel