Pasty do zębów

ilość znalezionych towarów: 66

Pasty do zębów używamy kilka razy dziennie. Pasta działa bezpośrednio na śluzówkę i przez jakiś czas pozostaje w jamie ustnej, dlatego jest szczególnie ważne, żeby nie wywoływała alergii. Pasty do zębów zawierające naturalne składniki to najlepsze pasty hipoalergiczne. Nie powodują uczulenia i mają dodatkowe właściwości zdrowotne i kosmetyczne.

Naturalne pasty do zębów z dodatkiem soli odświeżają oddech. Zawierające sól morską Lavera Neutral i Logodent to produkty wegańskie, które jednocześnie pielęgnują i leczą. Pasty do zębów z dodatkiem węgla drzewnego lub propolisu naturalnie wybielają zęby. Składniki zawarte w pastach Argita i Agafii działają skutecznie jednocześnie chroniąc szkliwo. Naturalne pasty do zębów z szałwią pielęgnują wrażliwe dziąsła. Argital pasta do zębów z szałwią pomagają zapobiegać paradontozie. Neobio i Logodent Daily Care działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

Większość naturalnych past do zębów nie zawiera fluoru. Jest to szczególnie ważne w przypadku past dla dzieci, które nie potrafią jeszcze wypluwać pasty po umyciu zębów. Neobio żel do zębów dla dzieci ma przyjemny smak jabłka i papai. Wspomaga rozwój stałych zębów i może być stosowany przez najmłodszych. Wszystkie naturalne składniki ziołowe past hipoalergicznych pochodzą z bioupraw i nie zawierają szkodliwych związków.

 

pasty do zebów naturalne

 

 

pixel