bezpieczne, hipoalergiczne środki do czyszczenia podłóg

ilość znalezionych towarów: 73

Podłoga to w domu powierzchnia najbardziej narażona na zabrudzenie. Na podłogę w przedpokoju przenoszą się wszystkie zanieczyszczenia z zewnątrz: błoto, piach, śnieg i sól drogowa.

Mydło roślinne w płynie do czyszczenia podłóg Sodasan nadaje się do sprzątania powierzchni z naturalnych materiałów. Podłoga kuchenna ma kontakt z żywnością, płynami i tłuszczem pryskającym z patelni. Na podłogę w łazience często skapuje woda, a w pokoju dziecinnym - na przykład farby, klej lub słodkie napoje.

Dla pani domu sprzątanie podłogi to codzienna i ciężka praca. Hipoalergiczna pasta do pielęgnacji drewna Greenscents delikatnie czyści i zabezpiecza podłogi z każdego rodzaju drewna we wszystkich pomieszczeniach.   Podłogi w naszych domach są wykonane z różnorodnych materiałów. Każdy z nich wymaga odmiennej pielęgnacji i innych środków czystości.

Do podłóg laminowanych niezastąpiony jest środek probiotyczny Tri-Bio. Nie pozostawia na czyszczonej powierzchni nadmiernej wilgoci, wnika we wszystkie szczeliny i nie zostawia smug. W przypadku podłóg kamiennych i drewnianych sprawdzi się mydło Sonett. Wytworzone na bazie naturalnych składników doskonale pielęgnuje czyszczone powierzchnie. Poza tym można je stosować do filcowania wełny.  

Sprzątanie podłogi będzie skuteczne także przy zastosowaniu uniwersalnego środka Ecozone. Ten płyn do mycia wszystkich rodzajów podłóg wyczyści terakotę, panele i płytki. Nie trzeba go rozcieńczać, wystarczy wylać go na suchą powierzchnię, a następnie wytrzeć mopem i przetrzeć na sucho.

 

 

mycie podłóg

 

 

 

pixel