hipoalergiczne pieluchy i pieluchomajtki

ilość znalezionych towarów: 62

 

Dbając o zdrowie i dobre samopoczucie dziecka wybierz hipoalergiczne pieluszki ekologiczne jednorazowe lub wielorazowe

Pieluszki jednorazowe dla dzieci są wykonane z naturalnych materiałów i nie zawierają w swoim składzie potencjalnie uczulających szkodliwych składników np. płynów kosmetycznych czy wybielaczy optycznych. Pieluszki występują w 10 rozmiarach od pieluch dla noworodków i niemowlaków po pieluchy dla małych dzieci do 26 kg.   Przy tym są przyjazne środowisku, bo stworzone z surowców biodegradowalnych. Są przewiewne, chłonne i łatwe w zakładaniu. Nie uczulają i mogą być stosowane przez dzieci o bardzo wrażliwej i atopowej skórze.  

Dla dzieci, które ukończyły rok można też wybrać pieluchomajtki. Elastyczne boki i ściągacz w talii zapewniają wygodę i swobodę ruchów dziecka, a także zabezpieczają pieluchomajtki przed przeciekaniem. Produkt jest bardzo wygodny w użyciu, bowiem zakłada się go jak zwykłe majtki, a przy zdejmowaniu można rozerwać boczne napy. To niezwykle praktyczne rozwiązanie szczególnie przy ruchliwych dzieciach.

Pieluchomajtki, tak jak pieluszki jednorazowe dla dzieci są hipoalergiczne. Oferujemy także jednorazowe, biodegradowalne woreczki na zużyte pieluszki, które przydadzą się na każdym spacerze, wycieczce czy zakupach.  

Innym rozwiązaniem są pieluchy wielorazowe. Można wybrać pieluszki SIO lub pieluszki z kieszonką, do których dedykowane są wkłady do pieluszek o odpowiednim kształcie. Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest pieluszka otulacz. Mogą być do niej wkładane uniwersalne wkłady, pieluszki tetrowe lub inne chłonne materiały.

Pieluszki wielorazowe to w pełni naturalne rozwiązanie, zabezpieczające dziecko przez alergiami i podrażnieniami.  

 

hipoalergicznie24.pl

 

Jak wybrać pieluchy?

 

hipoalergicznie24.pl

 

Wyprawka noworodka - jakie kosmetyki wybrać?

 

wyprawka dla noworodka

pixel