hipoalergiczne szampony, żele do kąpieli i mydła dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 128

Alergiczna skóra niemowlęcia jest na tyle delikatna i wrażliwa, że wymaga szczególnej pielęgnacji. Tę zapewnią łagodne kosmetyki do mycia dziecka z oferty sklepu hipoalergicznie24.pl, w tym m.in.: hipoalergiczne żele do kąpieli, mydła oraz szampony.

Warstwa lipidowa naskórka ma chronić go w przed niekorzystnymi czynnikami m.in. środowiska, dlatego należy używać kosmetyków do mycia dziecka o możliwie jak najbardziej delikatnym i naturalnym składzie, który nie naruszy tej warstwy ochronnej. W trosce o specjalne potrzeby dziecięcej skóry, wyselekcjonowaliśmy hipoalergiczne specyfiki do pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, czego rezultatem są prezentowane tutaj kosmetyki. Wśród nich znajdują się łagodne w swym działaniu oczyszczająco-kojącym płyny i pianki do mycia ciała, szampony, płyny i żele do kąpieli oraz produkty 2w1 i 3w1. W zależności od wybranego modelu, specyfiki mogą być bezwonne lub wzbogacone o delikatne i niedrażniące nuty zapachowe.
Dostępne w tym dziale kosmetyki do mycia dziecka to produkty o średniej lub wysokiej klasie hipoalergiczności, pozwalające dobrać je pod kątem stopnia wrażliwości skóry alergika.

 

 

sygnet

 

 

Wyprawka dla noworodka

 

Wyprawka noworodka - jakie kosmetyki wybrać?

 

 

sygnet

 

 

Dom bez alergii? Jakich środków używać?

 

Dom bez alergii? Jakich środków używać?

pixel