hipoalergiczne chusteczki

ilość znalezionych towarów: 31

Chusteczki dla dzieci to produkt powszechnie stosowany w codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dzieci i dorosłych.

W szczególności latem, gdy dużo przebywamy na świeżym powietrzu, a dostęp do wody jest utrudniony, jednorazowe chusteczki dla dzieci pomagają w utrzymaniu czystości malucha. Świetnie sprawdzają się także przy zmianie pieluchy.  

Kosmetyki dla dzieci, w tym chusteczki nawilżane powinny być stworzone z naturalnych, hipoalergicznych składników.

Oferujemy Państwu jednorazowe antyalergiczne chusteczki dla dzieci, które mogą być stosowane nawet przy skórze wrażliwej i alergicznej, także przy atopowym zapaleniu skóry. Nasze produkty są w pełni naturalne, ekologiczne i biodegradowalne.

Proponujemy opakowania, które łatwo zmieszczą się do torby spacerowej (po 10 i 20 sztuk), ale też większe, do codziennej pielęgnacji (po 72 szt., 80 szt., 3x72 szt.).  

Alternatywnym rozwiązaniem są wielorazowe chusteczki dla dzieci. Polecamy dwustronne chusteczki Mommy Mouse. W ich skład wchodzi stuprocentowy polietylen wysokiej jakości oraz frota bambusowa. Frota jest bardziej chłonna, co pomaga w usunięciu nawet najtrudniejszych zanieczyszczeń.

Chusteczki wystarczy zwilżyć wodą. Można je zakupić także w komplecie z  woreczkiem na chusteczki wielorazowe. Jest on wykonany z materiału wodoodpornego, mieści ok. 8 chusteczek i można go prać w temperaturze 60 stopni, podobnie jak chusteczki.

 

chusteczki jednorazowe antyalergiczne

 

 

12
pixel