Odświeżacze do tkanin

ilość znalezionych towarów: 7

Jeżeli chcesz zlikwidować nieprzyjemny zapach ze swojej ulubionej bluzy, użyj Earth Friendly Products Ecobreeze Odświeżacz do tkanin.

 

Produkt ten zamieni brzydki zapach na woń wody cytrynowej czy mięty lawendowej. Może stosować go każdy, gdyż jest to odświeżacz ekologiczny, hipoalergiczny, więc doskonale nadaje się nawet dla alergików oraz na każdy rodzaj tkaniny.  

 

W odwrotnej sytuacji, kiedy to zwierzak bądź jego zabawki potrzebują odświeżenia, polecamy zastosować Attitude Dla Zwierząt Naturalny odświeżacz do tkanin, jest to świetny preparat dla zneutralizowania brzydkiego zapachu np. mokrej sierści psa z kocyka czy posłania. Nie jest szkodliwy dla zwierząt.  

Gdy Twoje ubrania potrzebują odświeżenia, ale jeszcze nie na tyle, by prać je w pralce zastosuj Attitude Bezzapachowy odświeżacz do tkanin w sprayu.

Artykuł ten świetnie sprawdzi się w podróży, kiedy nie ma warunków, by prać ubrania. Działa bardzo szybko, dlatego też nadaje się do innych tkanin, takich jak tapicerka samochodowa, firanki czy sofa.  

 

Spodziewasz się wizyty siostry z małym dzieckiem, a dopiero co paliłeś papierosa w mieszkaniu, polecamy zastosować Tri-Bio Probiotyczny spray usuwający nieprzyjemne zapachy. Nie tylko maskuje nieprzyjemne zapachy, ale też całkowicie je usuwa. Nie uczula. Jest w 100 % bezpieczny dla dzieci. Spray ten równie świetnie poradzi sobie z przykrymi zapachami w toaletach publicznych czy szpitalach.  

 

Dla osób, które cenią sobie również czystość obuwia, polecamy Tri-Bio Probiotyczny dezodorant do butów i tkanin. Dzięki temu sprayowi świetnie poradzisz sobie z brzydkim zapachem w Twoim obuwiu. Po mokrym, błotnistym spacerze wystarczy po przemyciu wodą, spryskać obuwie preparatem. Nie zawiera substancji chemicznych ani przetworzonych. Nadaje się dla alergików i astmatyków. Jego zadaniem jest eliminacja i neutralizacja czynników alergicznych. 

 

Dla alergików, osób uczulonych polecamy preparat, który z pewnością poradzi sobie takimi jak roztocza, alergeny czy pyłki polecamy BIOLIFE HOME CLEANSE Antyalergiczny spray do obić i tkanin. Z łatwością usuwa wszystkie szkodliwe drobnoustroje.

 

Odświeżacze do tkanin

 

pixel