Hipoalergiczne płyny do płukania tkanin

ilość znalezionych towarów: 44

Proszki do prania zapewniają czystość tkanin. Jednak dla uzyskania dodatkowego efektu świeżości i miękkości warto sięgnąć po płyny do płukania. Najlepsze dla domu hipoalergiczne pranie to rezultat łączenia nisko drażniących proszków i płynów do płukania.

Bezzapachowe płyny do płukania zawierają wyłącznie substancje piorące. Nie wpływają drażniąco na górne drogi oddechowe. Brak dodatkowego zapachu pozwalają stosować własne kosmetyki bez ryzyka mieszania się zapachów i tworzenia niezharmonizowanych połączeń aromatycznych. Bio-D ekologiczny płyn do płukania tkanin może być stosowany do prania w pralce i do prania ręcznego. Nadaje się zarówno do tkanin delikatnych jak i do ubrań roboczych. Jest całkowicie biodegradowalny, dlatego nie zanieczyszcza środowiska i nie niszczy rur kanalizacyjnych. Z kolei seria Attitude oferuje płyny przeznaczone do płukania ubranek dziecięcych.

Jeśli zależy nam, aby nasze pranie miało intensywny zapach, możemy wybierać spośród wielu pachnących płynów do płukania. Wśród zapachów kwiatowych dominuje lawenda, która uspokaja i usuwa stres. Hipoalergiczny płyn do płukania Greenscents zawiera naturalny olejek lawendowy. Tkaniny nie tylko pięknie pachną, ale zyskują dodatkową ochronę. Ekologiczny płyn do płukania tkanin Bio-D nadaje piękny zapach lawendy także większym partiom prania. Może być stosowany nawet w pralniach. Miłośnicy zapachów owocowych mogą sięgnąć po płyn Attitude skórka cytrynowa. Można w nim płukać ubranka dziecięce i odzież dla osób z problemami skórnymi.

Niektóre płyny do płukania zmiękczają pranie. Płyn Ekos z dodatkiem olejku lawendowego wnika głęboko w włókna tkanin, ale ich nie niszczy. Dlatego można stosować go także do wełny czy jedwabiu. Ecover o zapachu kwiatowym zapobiega elektryzowaniu się tkanin. Zarówno płyn, jak i jego opakowanie są w pełni biodegradowalne.

Wśród płynów do płukania można wybrać również preparaty neutralizujące alergeny. Allergoff może być używany do płukania ubrań, koców i pościeli w trakcie leczenia alergii wziewnej i chorób pasożytniczych skóry. Jest wydajny i niedrogi.

 

płyny do płukania

 

 

12
pixel