Płyny do prania - antyalergiczne

ilość znalezionych towarów: 130

Niektóre tkaniny wymagają specjalnej pielęgnacji. Zwykły proszek do prania mógłby zmienić fakturę wełny czy jedwabiu. Na czarnych ubraniach po wypraniu w proszku pozostają niekiedy plamy, odbarwienia lub zacieki. Delikatne ubranka dziecięce mogą utracić swoją miękkość i delikatność, a niewypłukany do końca proszek może podrażnić wrażliwą skórę najmłodszych. W tych przypadkach najlepsze dla domu będzie pranie w płynach do prania.

Płyny do prania ubranek dziecięcych występują w wersji bezzapachowej. Dzięki temu dziecko nie wdycha substancji, które mogłyby podrażnić górne drogi oddechowe. Bezzapachowy naturalny płyn do prania tkanin dla niemowląt Attitude pozwala skutecznie czyścić ubranka nawet w zimnej wodzie. Dobrze sprawdzi się także jako odplamiacz w przypadku silnych i trudno usuwalnych zabrudzeń. Płyn do prania ubranek dziecięcych bezzapachowy Friendly Organic można stosować do tkanin białych i kolorowych. Całkowicie rozpuszcza się w wodzie, znikając bez śladu podczas płukania. Płyny do prania ubranek dziecięcych o różnych zapachach pozwalają z kolei wybrać dla dziecka kojący lub orzeźwiający aromat, który będzie mu towarzyszył przez cały dzień. Płyny z serii Attitude pachną gruszką lub czarną porzeczką.

Płyn do prania wełny i delikatnych tkanin Sodosan można stosować również do puchu, jedwabiu, alpaki i moheru. Wytwarza obfitą pianę, która dodatkowo chroni delikatne włókna podczas prania, zapobiegając ich gnieceniu i pęcznieniu. Ekos płyn do prania wełny i delikatnych tkanin można stosować do prania ręcznego. Zabezpiecza włókna przed filcowaniem, nadając tkaninie wyjątkową miękkość.

Ecozone płyn do prania sportowych ubrań oraz Derma do ubrań czarnych łączą skuteczność i wyjątkowość z delikatnością. Ecozone doskonale usuwa plamy z potu i nieprzyjemny zapach. Derma chroni czarny kolor przed blaknięciem i odbarwieniami.

 

płyny do prania

 

pixel