antyalergiczne pieluchy wielorazowe

ilość znalezionych towarów: 4

Jeśli troszczysz się nie tylko o zdrowie swojego maleństwa, ale także o środowisko naturalne idealnym rozwiązaniem będą pieluchy wielorazowe.

W pełni bezpieczne dla skóry dziecka, stworzone z naturalnych materiałów (tj. bawełna, mikrofibra, bambus). Można wybrać pieluszki SIO lub pieluszki z kieszonką, do których dedykowane są specjalne wkłady do pieluszek o odpowiednim kształcie. Mocowane są w środku na napy, tak by wkład się nie przemieszczał. Wkłady mogą być prane w pralce. 

Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest pieluszka otulacz, która nie posiada w środku żadnych nap i kieszonek. Mogą być do niej wkładane uniwersalne wkłady, ale także pieluszki tetrowe, czy inne chłonne materiały. Miękki kontakt ze skórą daje dziecku komfort zarówno podczas codziennych zabaw, jak i podczas godzin snu oraz w nocy. 

Pieluszki wielorazowe są wodoodporne, a wkłady chłonne i przewiewne. To w pełni naturalne i komfortowe rozwiązanie, zabezpieczające dziecko przez alergiami i podrażnieniami. Co więcej jeden rozmiar pieluszki starczy na dłużej niż przy pieluchach jednorazowych.

Dla noworodków najlepsze będą pieluszki S (4-6 kg), pieluszki M (6-10 kg) lub wersja pośrednia S/M (4-10 kg). Starsze dzieci mogą nosić pieluszki w rozmiarze L (pow. 10 kg) lub L/XL (pow. 9 kg).

 

 

pieluszki wielorazowe

 

pixel