Kosmetyki przeciwsłoneczne dla alergików

ilość znalezionych towarów: 35

Nie tylko panie wybierają latem kosmetyki chroniące przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Panowie również są narażeni na negatywne skutki promieni UVA i UVB, jeżeli przebywają na słońcu bez stosownej ochrony, dlatego coraz częściej świadomie stosują emulsje przeciwsłoneczne.

 

Dla bardzo wysokiej ochrony warto wybrać hipoalergiczny krem przeciwsłoneczny lub balsam przeciwsłoneczny z filtrem minimum 50. Dla skóry już opalonej można zastosować już mniejszą ochronę – wysoką z filtrami od 30 do 50 lub średnią od 10 do 20 lub od 15 do 30. Podczas wodnych kąpieli z pewnością sprawdzi się także Surf and Fun Krem na słońce dla skóry wrażliwej SPF50+, zimą natomiast przed ostrym słońcem i wiatrem ochroni Snow and Fun Krem na słońce SPF50+.   Posiadamy w ofercie także preparat chroniący przez promieniami UV skórę ozdobioną tatuażami. 

 

Emulsja na słońce do skóry z tatuażami SPF30 zapewnia utrzymywanie długotrwałego, lśniącego koloru tatuażu, a wysoka ochrona przeciwsłoneczna jest szczególnie ważna w przypadku nowych tatuaży i okresów intensywnego nasłonecznienia. Po ekspozycji na słońce warto zastosować preparaty utrwalające opaleniznę i łagodzące podrażnienia czyli balsam po opalaniu.

12
pixel