naturalne i organiczne kosmetyki bezpieczne w okresie karmienia

ilość znalezionych towarów: 14

Dla wszystkich młodych mam, a w szczególności tych z wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii skórą, oferujemy ekologiczne wkładki bawełniane, wkładki laktacyjne organiczne oraz ekologiczne wkładki laktacyjne.

Nasze produkty są hipoalergiczne, zostały stworzone tylko z naturalnych, sprawdzonych klinicznie składników, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla zdrowia oraz pozwalają skórze oddychać. Wkładki są wolne od dioksyn i substancji petrochemicznych. Nie są wybielane chlorem. Zapewniają komfort, chroniąc przed wyciekaniem pokarmu i zabrudzeniem bielizny.

Dopasowują się do każdego kształtu i rozmiaru piersi. Na bolące po karmieniu piersi polecamy krem łagodzący podrażnione brodawki, kojący balsam na brodawki sutkowe oraz krem na popękane brodawki i łagodzący balsam na brodawki z olejkiem arganowym dla kobiet karmiących. Wszystkie nasze kremy są hipoalergiczne i bezpieczne dla dziecka, nie trzeba ich zmywać przed karmieniem.

Są bezwonne. Działają kojąco na spękane brodawki sutkowe i przyspieszają gojenie mikrourazów i regenerację naskórka. Z uwagi na naturalny, antyalergiczny skład, mogą być stosowane przez kobiety nawet o bardzo wymagającej, wrażliwej skórze. Polecane są także osobom z problemami skórnymi np. łuszczyca, czy atopowe zapalenie skóry.

pixel