antyalergiczne środki czystości, mydła i proszki

ilość znalezionych towarów: 318

Nasza oferta jest również bogata w produkty przeznaczone dla firm.

Do kuchni czy na stołówkę na pewno przydadzą się środki do czyszczenia kuchni m.in.: gdzie zmywa się ręcznie - myjka do zmywania, spray do czyszczenia, płyny do mycia naczyń.

W kuchni gdzie zainstalowana jest zmywarka niezbędne będą tabletki do zmywarki lub sól do zmywarki z nabłyszczaczem, środki do zmywarki. Przyschnięte resztki jedzenia łatwo schodzą przy zastosowaniu mleczka do czyszczenia i odtłuszczacza.  

Każda firma posiada łazienkę lub ubikację z umywalką. Aby zadbać o jej czystość niezbędne są środki do czyszczenia łazienki oraz odkamieniacze. Brzydkie zapachy można zniwelować odświeżaczem do toalety, o bakterie zniszczyć środkiem do czyszczenia toalet, uniwersalnym płynem lub środkiem do dezynfekcji. Ręce umyjemy mydłem w kostce lub mydłem w płynie – oferujemy szeroką gamę zapachową oraz produkty hipoalergiczne przeznaczone nawet dla delikatnej skóry. Bezpieczne dla wrażliwej skóry są też płyny do prania i płukania tkanin, wykorzystywane do prania ręczników lub odzieży służbowej.   Porządki w firmie to również ścieranie kurzy ściereczką z mikrofibry z użyciem delikatnej pasty do drewna w przypadku mebli. Dywany i wykładziny są siedliskiem kurzu, na który uczulone jest coraz więcej osób. Dlatego przy odejściu od tego typu podłóg konieczne jest posiadanie na wyposażeniu firmy płyn do mycia podłóg.  

 

środki czyszczące dla firm

 

 

pixel