Higiena intymna– jakie produkty najbezpieczniejsze dla Niej, dla Dziecka, Dla Niego?

2021-10-09

Pielęgnacja okolic intymnych wymaga zastosowania odpowiednio dobranych preparatów. Nie należy używać do tego celu środków przeznaczonych do mycia twarzy, włosów czy ciała, ponieważ mogą one zawierać podrażniające śluzówkę komponenty, powodujące jej przesuszenie, zaczerwienienie i świąd. Na wielu forach internetowych można znaleźć pytanie intymny żel jaki stosować, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu lub też złagodzić stany zapalne. Najlepiej wybierać organiczne kosmetyki do higieny intymnej, wzbogacone naturalnymi komponentami w postaci wyciągów roślinnych i probiotyków. Wyroby te mogą posiadać także dodatek kwasu mlekowego, który pozytywnie wpływa na utrzymanie optymalnego pH okolic intymnych.  

Higiena intymna– jakie produkty najbezpieczniejsze dla Niej, dla Dziecka, Dla Niego? Produkty z kwasem hialuronowym

  Organiczny, intymny żel to produkt, który można stosować zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami. Kosmetyk ten zawiera bardzo łagodnie działające składniki, które nawilżają śluzówkę. To produkt przeznaczony do codziennego mycia i pielęgnacji miejsc intymnych. Certyfikowany, intymny żel hialuronowy jest polecany osobom po zabiegach ginekologicznych, jak również potrzebującym odżywienia i regeneracji śluzówki miejsc intymnych. Produktem, na który warto zwrócić uwagę jest rekomendowany przez nasz sklep internetowy płyn do higieny intymnej 4Organic hialuronowy 200 ml. To organiczny kosmetyk, odpowiedni dla wegetarian i wegan. Zawiera on 98,5% substancji pochodzenia naturalnego. To wyrób z certyfikatem Allergy Certified

Żele i płyny do higieny intymnej dla mężczyzn

  Higiena i pielęgnacja okolic intymnych dotyczy nie tylko kobiet i dziewczynek, ale również mężczyzn. Coraz więcej przedstawicieli płci męskiej poszukuje produktów przeznaczonych do mycia okolic intymnych. Wyroby te powinny być łagodne i skuteczne w działaniu. Higiena intymna dla mężczyzn to kategoria, która znajduje się również w naszym sklepie internetowym. Oferujemy zróżnicowane cenowo produkty najlepszych marek. Rekomendowane przez nas płyny do higieny intymnej dla mężczyzn, nie zawierają barwników i dodatku substancji zapachowych, w tym syntetycznych perfum. To produkty polecane, zarówno dla bardzo aktywnych przedstawicieli płci męskiej, którzy wyczynowo uprawiają sport, jak i osób pragnących zadbać o higienę oraz odświeżenie swoich okolic intymnych. Proponowane przez nas płyny do higieny intymnej dla mężczyzn mogą być stosowane, zarówno w trakcie kąpieli pod prysznicem, jak i w wannie.   Higiena intymna – preparaty dla chłopców i dziewczynek   Właściwa pielęgnacja okolic intymnych powinna rozpocząć się już w bardzo młodym wieku. Zapobiega to powstawaniu trudnych do wyleczenia stanów zapalnych lub też problemów związanych z podrażnieniem śluzówki narządów płciowych. Prawidłowa i systematyczna higiena intymna dla dziecka obejmuje stosowanie specjalnie dobranych preparatów, odpowiednich do wieku danej pociechy. W naszym asortymencie znajdują się produkty, które zostały opracowane specjalnie z myślą o osobach bardzo młodych. Proponujemy im naturalny płyn do higieny intymnej dla chłopców Boy Active Organic 200 ml. Zawiera on kwas mlekowy, który wspiera naturalną równowagę flory bakteryjnej. Rekomendowany przez nas żel intymny dla dziewczynki i chłopca wyżej wymienionej marki, jest wzbogacony aloesem o działaniu łagodzącym i nawilżającym. To doskonały produkt, który warto zacząć stosować już w młodym wieku.   Regularne dbanie o higienę intymną, zapobiega powstawaniu przykrych dolegliwości w postaci upławów, świądu czy też stanów zapalnych. Pielęgnowanie miejsc intymnych, powinno odbywać się przy pomocy specjalnie dobranych preparatów o naturalnym składzie.

Wybieram kosmetyki naturalne

 

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
pixel