Kurz i roztocza

Masz alergię wziewną na pierze? Na co zwrócić uwagę w domu? Co należy wymienić?

Masz alergię wziewną na pierze? Na co zwrócić uwagę w domu? Co należy wymienić? Zdiagnozowano u Ciebie alergię? Życie się nie kończy! Zaczyna się natomiast nowy    etap, w którym ze szczególną uwagą powinnaś przyglądać się czekającym na Ciebie  na co dzień możliwym zagrożeniom. Typów alergii znamy wiele. Jeśli ta, która Ciebie  dotyczy, to nadwrażliwe reagowanie na pierze, to... jesteś wyjątkowa - taki typ zdarza się niezmiernie rzadko! I nie tak trudno będzie zneutralizować jej objawy! Poznaj zasady postępowania w takim przypadku!
Przeczytaj więcej

Alergik marzy o psie. Czy są hipoalergiczne zwierzęta?

Na czym polega "alergia na psa"? Jaka rasa psa będzie idealna dla alergika? Jeśli marzysz o pupilu, przed podjęciem decyzji musisz poznać kilka podstawowych informacji na ten temat. Zastanów się też, czy może zamiast psa nie lepiej się zdecydować na innego zwierzaka, w pełni przyjaznego dla osób skłonnych do uczuleń. 
Przeczytaj więcej

Jakich środków czystości używać, by mieć dom bez alergii?

Jakich środków czystości używać, by mieć dom bez alergii?Jeśli w Twoim domu na dobre zagościła alergia, to ...musisz się z tym pogodzić. I zrobić wszystko, by stworzyć alergikowi takie warunki do przebywania w Waszych pomieszczeniach mieszkalnych, by możliwie ułatwić mu funkcjonowanie, a dzięki podjętym przez Was krokom zneutralizować występujące objawy alergii i nie dopuścić do ich nasilenia. 

Przeczytaj więcej
12
pixel