Antyalergiczne, naturalne, ekologiczne kosmetyki na słońce i po opalaniu

ilość znalezionych towarów: 70

Osoby o wrażliwej skórze powinny zadbać o nią zwłaszcza w okresie wzmożonej ekspozycji na promienie słoneczne. Szczególną ochronę zapewnią im wówczas antyalergiczne kosmetyki na słońce i po opalaniu.
W zależności od filtra, nasz sklep dla alergików oferuje kosmetyki hipoalergiczne o zróżnicowanej ochronie przeciwsłonecznej - od niskiej do SPF 15, przez średnią (między SPF 15 a 30), aż do wysokiej i bardzo wysokiej - powyżej SPF 30 i 50. Należy pamiętać, aby na miejsca szczególnie narażone na poparzenia słoneczne, jak czoło, nos i usta zastosować np. hipoalergiczny krem przeciwsłoneczny o najwyższym faktorze.
W przypadku osób o wrażliwej skórze ważna jest nie tylko ochrona podczas kąpieli słonecznych, ale również i pielęgnacja po. Stąd w naszej ofercie pojawił się hipoalergiczny balsam po opalaniu czy łagodzący preparat w formie żelu.
Warto wiedzieć, że antyalergiczne kosmetyki na słońce i po opalaniu chronią przed szkodliwym działaniem promieni UV, w tym zapobiegają ich konsekwencjom, w tym m.in. foto starzeniu się skóry.

pixel