Podpaski bez chloru i chemii? To możliwe!

2020-10-31

Podpaski bielone chlorem – częsta przyczyna infekcji intymnych

Tradycyjne podpaski i tampony, poddawane wybielaniu przy pomocy chloru, często są przyczyną nawracającego podrażnienia i infekcji intymnych. Rozwiązaniem tego problemu, są naturalne podpaski. Produkty te stanowią doskonałą alternatywę dla wcześniej używanych artykułów higienicznych. Ekologiczne podpaski niebielone są przeznaczone do higieny intymnej kobiet, które cierpią na nadwrażliwość skóry. Regularne stosowanie takich wyrobów, jak naturalne, ekologiczne podpaski bawełniane, nie powoduje świądu warg sromowych, a także zaczerwienienia skóry. To produkty wytwarzane z organicznej bawełny, która jest bielona przy pomocy nadtlenku wodoru. W przeciwieństwie do tradycyjnych wyrobów, ekologiczne podpaski, nie zawierają chloru i podrażniających skórę absorbentów chemicznych.

Naturalne podpaski – zalety używania tych produktów

Używanie ekologicznych podpasek jest polecane również tym kobietom, które pragną żyć w stylu eko i ograniczyć nadmierne zanieczyszczenie środowiska, spowodowane m.in. gromadzącymi się odpadami. Wysokiej jakości podpaski kompostowalne, szybko i skutecznie ulegają biodegradacji. Dzięki temu nie przyczyniają się one do niszczenia fauny i flory. Produkty te cieszą się ogromnym zainteresowaniem wielu kobiet. Ekologiczne podpaski 100% bawełna, posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty, potwierdzające ich bezpieczeństwo użytkowania. Zawierają one bawełnę organiczną, która z powodzeniem zastępuje chemiczne absorbenty, powodujące często silne i dokuczliwe podrażnienie warg sromowych i powstawanie infekcji intymnych. Produktami godnymi polecenia są GingerOrganic Podpaski hipoalergiczne na noc 10 szt. To ekologiczne produkty tekstylne, które są dobrze tolerowane przez skórę. Wyroby te gwarantują 100% ochronę w trakcie menstruacji. Te naturalne podpaski bez chemii, mogą być stosowane również w okresie połogu, ponieważ nie powodują one żadnych dolegliwości i wspomagają gojenie się krocza po porodzie.

Wkładki bawełniane – higiena, komfort i bezpieczeństwo

Delikatne dla skóry podpaski biodegradowalne są polecane wszystkim kobietom, które pragną zadbać o zdrowie i higienę okolic intymnych. Wyroby te gwarantują skuteczne zabezpieczenie bielizny i odzieży przed ryzykiem jej zaplamienia w okresie menstruacji. W ostatnich dniach krwawienia, warto zastosować także naturalne wkładki. Produkty te są komfortowe w noszeniu. To wyroby atestowane i certyfikowane, które nie zostały poddane żadnym procesom chemicznym w postaci bielenia przy pomocy chloru, czy innych szkodliwych substancji. Wkładki higieniczne bawełniane są bardzo przyjemne w dotyku. Produkty te można nosić przez wiele godzin w ciągu dnia, bez obawy o to, że spowodują one nasilenie infekcji intymnych, czy podrażnienie warg sromowych. Podobnie jak, podpaski biodegradowalne, wkładki te, wykonane są z surowców naturalnych, które nie powodują zanieczyszczenia środowiska. Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty marki GingerOrganic Wkładki higieniczne 24 szt. To wyroby dostępne w ekonomicznych opakowaniach.

Tampony ekologiczne – skuteczne zabezpieczenie w czasie menstruacji i ochrona miejsc intymnych

Kobiety, które przez wiele lat stosują tampony jako zabezpieczenie w trakcie menstruacji, często narzekają na problemy intymne, wynikające z ich noszenia. Rozwiązaniem mogą być wyroby, wykonane wyłącznie z atestowanych i certyfikowanych surowców ekologicznych. Naturalne tampony to produkty polecane, zarówno na bardzo skąpe, średnie, jak i obfite krwawienia. Wyroby te można bez obaw stosować także jako zabezpieczenie w ciągu dnia i w porze nocnej. Odpowiedni rozmiar, jaki posiadają tampony ekologiczne, pozwala na ich odpowiedni dobór pod względem budowy anatomicznej danej kobiety, czy też przebytych porodów. W sprzedaży dostępne są także tampony, wykonane z wysokiej jakości bawełny, stworzone dla kobiet, które do tej pory nie podjęły jeszcze współżycia seksualnego. Anatomiczny kształt i specjalny aplikator, który posiadają Naty Tampony super plus, ułatwia ich szybkie włożenie, a także bezbolesne wyjęcie w dowolnie wybranym momencie. Wyroby te można także nosić z dodatkowym zabezpieczeniem, którym są wkładki ekologiczne, czy podpaski naturalne.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
pixel