Makijaż

ilość znalezionych towarów: 923

Makijaż jest stosowany przez kobiety, aby zatuszować niedoskonałości urody i uwypuklić zalety. Są panie, które stosują mocny makijaż, malują się od święta, ale też takie, które zrezygnowały z makijażu zupełnie, ze względu na słabą jakość kosmetyków. Proponujemy całkowicie naturalne kosmetyki do makijażu – odpowiednie dla alergików, nie podrażniają i nie wysuszają skóry, dla kobiet w każdym wieku. Co więcej oferowane przez nas kosmetyki naturalne posiadają składniki nawilżające i regenerujące jak masło shea czy witamina E. Większość z nich to eko kosmetyki z certyfikatami ekologicznymi.

 

Podstawą makijażu jest podkład. Możemy użyć podkładu w kremie np. korekcyjnego kremu BB lub tak zwanej bazy. Jest to wygodne rozwiązanie na co dzień. W odwodzie pozostają jeszcze pudry, rozświetlacze i róże, a latem bronzery, które dają efekt naturalnej opalenizny. Dla ukrycia punktowych niedoskonałości stosuje się korektor w kredce, w płynie lub w sztyfcie.

 

Oczy są zwierciadłem duszy, dlatego są szczególnie eksponowane. Do wydłużenia i pogrubienia rzęs służy tusz do rzęs. Nie zawsze musi być czarny! Na imprezę możemy użyć niebieskiego tuszu do rzęs. Makijaż oczu dopełni cień do powiek, a sam brzeg ozdobimy kredką do oczu. Tutaj również mamy pełny wybór kolorystyczny. Niektóre panie stosują również kredkę do brwi.

 

Makijaż ust jest wykonywany na końcu. Jego podstawą jest użycie szminki lub pomadki do ust. Dla rozświetlenia możemy użyć błyszczyka, a dla kobiet o drobniejszych wargach pomocna będzie konturówka do ust.

pixel