Odświeżacze powietrza

ilość znalezionych towarów: 16

Nawet w często wietrzonym pomieszczeniu może pojawić się przykry zapach.

Najczęściej odpowiada za to nadmierna wilgoć lub obecność tkanin, których nie można wrzucić do pralki. Najprostszym rozwiązaniem dla domu są w takim przypadku odświeżacze powietrza.

Odświeżacz powietrza Earth Friendly Products UniFresh rozprowadza w pomieszczeniu przyjemną woń wypieków z cynamonem. W domu czy w biurze, w kilka sekund można poczuć klimat Bożego Narodzenia.

Probiotyczny spray usuwający nieprzyjemne zapachy Tri-Bio nie ukrywa, lecz naprawdę usuwa uciążliwą woń. Jest tak skuteczny, że można go stosować także w miejscach składowania śmieci.   Wnętrze samochodu jest wyłożone tkaninami, które można czyścić tylko miejscowo. Podczas użytkowania pojazdu pojawiają się na nich zabrudzenia, a jesienią i zimą nie sposób uniknąć zawilgocenia.

Odświeżacz do tkanin i pomieszczeń Attitude można stosować do tapicerki samochodowej, a w domu do ubrań, wykładzin czy wyściełanych mebli. Zamiast przykrej woni pojawi się odświeżający morski zapach. Nie tylko odświeży, ale również pochłonie przykrą woń odświeżacz powietrza i pochłaniacz przykrych zapachów Attitude.Występuje w kilku wersjach aromatycznych.

Opieka nad zwierzętami to nie tylko przyjemność, ale i pewne uciążliwości. Należy do nich specyficzna woń odchodów, jak i naturalny, lecz nie przez wszystkich lubiany zapach zwierzęcej sierści. Probiotyczny spray usuwający nieprzyjemne zapachy zwierząt i odplamiacz Tri-Bio to produkt dobry dla domu i dla miejsc, gdzie przebywa więcej zwierząt.

Usuwa nie tylko zapach, lecz także plamy z moczu ze wszystkich powierzchni.

  

Attitude

 

 

pixel