Kosmetyki naturalne

Opalanie. Naturalne i organiczne kremy i pianki.

Naturalne i organiczne kremy i pianki do opalania są produkowane z naturalnych składników i są pozbawione szkodliwych substancji chemicznych, które mogą być szkodliwe dla skóry lub środowiska. Takie produkty często zawierają naturalne filtry przeciwsłoneczne, takie jak tlenek cynku lub dwutlenek tytanu, które chronią skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, jednocześnie pozwalając skórze oddychać.


Przeczytaj więcej

Naturalne kosmetyki – czy naprawdę warto je kupować?

Na wielu forach dotyczących pielęgnacji urody, pojawia się pytanie - naturalne kosmetyki-  czy naprawdę warto je kupować? Produkty zaliczane do wyżej wymienionej kategorii, to nie tylko preparaty nawilżające i regenerujące, ale także wyroby higieniczne czy kosmetyki kolorowe do makijażu.

 

Nowoczesne kosmetyki naturalne to produkty opracowywane w laboratoriach. Ich skład został skomponowany w taki sposób, aby był on bezpieczny także dla osób z bardzo wrażliwą skórą. Naturalne kosmetyki mogą być stosowane codziennie, zarówno do pielęgnacji ciała, jak i jego oczyszczania. Coraz więcej koncernów decyduje się także na wprowadzenie na rynek, wysokiej jakości naturalnych kosmetyków kolorowych, przeznaczonych do makijażu twarzy i ciała. Produkty te umożliwiają wykonanie makeup’u scenicznego, artystycznego, jak również codziennego czy też na większe wyjścia. Preparaty na bazie naturalnych składników, przeznaczone do pielęgnacji całego ciała lub też wykonywania makijażu, nie zawierają w swoim składzie komponentów w postaci syntetycznych barwników czy silnie drażniących substancji zapachowych.


Przeczytaj więcej

Higiena intymna– jakie produkty najbezpieczniejsze dla Niej, dla Dziecka, Dla Niego?

Bardzo ważna w życiu każdego człowieka jest higiena intymna– jakie produkty najbezpieczniejsze dla Niej, dla Dziecka, Dla Niego? Tego rodzaju kosmetyki muszą posiadać odpowiednio dobrany skład, aby nie podrażniać wrażliwych okolic intymnych.


Przeczytaj więcej
pixel