Poradnik

Masz alergię wziewną na pierze? Na co zwrócić uwagę w domu? Co należy wymienić?

Masz alergię wziewną na pierze? Na co zwrócić uwagę w domu? Co należy wymienić? Zdiagnozowano u Ciebie alergię? Życie się nie kończy! Zaczyna się natomiast nowy    etap, w którym ze szczególną uwagą powinnaś przyglądać się czekającym na Ciebie  na co dzień możliwym zagrożeniom. Typów alergii znamy wiele. Jeśli ta, która Ciebie  dotyczy, to nadwrażliwe reagowanie na pierze, to... jesteś wyjątkowa - taki typ zdarza się niezmiernie rzadko! I nie tak trudno będzie zneutralizować jej objawy! Poznaj zasady postępowania w takim przypadku!
Przeczytaj więcej

Alergik marzy o psie. Czy są hipoalergiczne zwierzęta?

Na czym polega "alergia na psa"? Jaka rasa psa będzie idealna dla alergika? Jeśli marzysz o pupilu, przed podjęciem decyzji musisz poznać kilka podstawowych informacji na ten temat. Zastanów się też, czy może zamiast psa nie lepiej się zdecydować na innego zwierzaka, w pełni przyjaznego dla osób skłonnych do uczuleń. 
Przeczytaj więcej

Masz alergię wziewną na kurz i roztocza? Co roztocza lubią w Twoim domu?

Masz alergię wziewną na kurz i roztocza? Co roztocza lubią w Twoim domu?Alergia skutecznie potrafi uprzykrzyć życie. Doskonale wiedzą o tym ci, których problem dotyczy. Wprowadzenie zmian do codzienności jest naturalnym krokiem w sytuacji postawienia takiej diagnozy. Dotychczas niedostrzegalne drobnostki zyskują na znaczeniu. Szczególnym typem alergii jest ta na kurz i roztocza. Dlaczego? Bo to najmniej widoczni przeciwnicy! Na co powinnaś uważać w swoim najbliższym otoczeniu? Co wyeliminować, a czym uzupełnić domowe wyposażenie?

Przeczytaj więcej
pixel