Podkłady i pudry

ilość znalezionych towarów: 146

Efekt pięknej, rozświetlonej i gładkiej cery jest możliwy do osiągnięcia, nawet przy skórze wymagającej szczególnej pielęgnacji. Oferujemy kosmetyki najwyższej jakości, stworzone tylko z naturalnych, hipoalergicznych składników, przeznaczonych dla pań w każdym wieku. BB podkład w kremie świetnie sprawdzi się na co dzień. Lekka konsystencja szybko się rozprowadza, wyrównuje koloryt twarzy i niweluje niedoskonałości.

Dla pań, które wolą pudry w kremie proponujemy podkład kryjąco-matujący. Dla efektu długotrwałego makijażu doskonale sprawdzi się baza primer do cery suchej albo baza do cery tłustej. Przedłużają trwałość wykonanego makijażu i pozwalają cieszyć się jego nienagannym wyglądem. Baza do powiek sprawdzi się natomiast na wrażliwej skórze oczu tworząc świetne podłoże do nakładania kolejnych produktów do makijażu.

Zwieńczeniem każdego makijażu twarzy powinno być nałożenie pudru sypkiego, który modeluje i utrwala. Naturalny puder oraz puder kompaktowy mają działanie nie tylko kryjące, ale także spłycają drobne zmarszczki, działają antybakteryjnie i łagodząco. Dla podkreślenia konturu twarzy wybierz bronzer lub bronzer naturalny puder. Bronzer zaaplikowany w odpowiednich miejscach może pomóc w korygowaniu asymetrii lub poprawić kształt twarzy.

pixel