pieluchomajtki, także dla alergika

ilość znalezionych towarów: 10

W tej kategorii prezentujemy antyalergiczne pieluchomajtki dla dzieci, czyli produkty, które będą gwarantem komfortu na co dzień dla naszych maluszków. Wygodę oraz ochronę przed wyciekaniem zapewnią ich charakterystyczne cechy, wśród których warto wymienić: ponadprzeciętną chłonność, ergonomiczny kształt i miękkość, łatwość użycia (zarówno zakładania, jak i zdejmowania).
Możemy wybierać spośród antyalergicznych pieluchomajtek o klasie hipoalergiczności od 3 do 6, dzięki czemu będą łagodne dla skóry dzieci i nie spowodują wystąpienia na niej podrażnień i innych reakcji alergicznych. Antyalergiczność zapewniona jest m.in. dzięki temu, że przy produkcji pieluchomajtek dla dzieci z naszego asortymentu nie stosowano niebezpiecznych i szkodliwych substancji chemicznych, takich jak np. ftalany, PCV, chlor.
Oferowane przez sklep hipoalergicznie24.pl pieluchomajtki dla dzieci z alergią występują w różnych rozmiarach, uwzględniających ciężar malucha. Od tych przeznaczonych dla najmłodszych o wadze 7 kg, aż do pieluchomajtek dla dzieci ważących ponad 25 kg.

 

hipoalergiczne pieluchomajtki dla dzieci

 

Dla dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia polecamy pieluchomajtki. Elastyczne boki i ściągacz w talii zapewniają swobodę ruchów dziecka i sporą wygodę, a przy tym zabezpieczają pieluchomajtki przed przeciekaniem.

Produkt jest bardzo wygodny w użyciu. Zakłada się go jak zwykłe majtki, a przy zdejmowaniu wystarczy rozerwać boki. To niezwykle praktyczne rozwiązanie szczególnie przy ruchliwych dzieciach.   Łączą w sobie funkcjonalności zwykłej pieluszki i majteczek, pomagając dziecku w przyzwyczajaniu się do używania majtek.  

Pieluchomajtki dla dzieci, tak jak pieluszki jednorazowe, są całkowicie hipoalergiczne, nie zawierają żadnych materiałów, ani substancji uczulających: perfum, płynów kosmetycznych, wybielaczy optycznych. Szczególnie rekomendowane dla dzieci z wrażliwą skórą, skłonną do podrażnień.

Miękkie pieluchomajtki są jednocześnie bardzo cienkie i oddychające, przez co zapewniają maluchowi komfort w każdej sytuacji. Stworzone tylko z naturalnych surowców, są biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.   Proponujemy pieluchomajtki w rozmiarach 4 (7-14 kg), 5 (10-16 kg), 6 (12-24 kg), 7 (16-26 kg), 8 (15-18 kg) oraz 9 (pow. 17 kg).

 

hipoalergiczne pieluchomajtki dla dzieci

pixel