Tampony

ilość znalezionych towarów: 43

Tampony są bardziej inwazyjnym środkiem higienicznym niż podpaski. Dlatego tak ważne jest, aby były w pełni ekologiczne i hipoalergiczne. Zwykłe tampony są bielone chlorem, co może wywołać podrażnienia i infekcje. Nasze tampony są w 100% naturalne. Nie posiadają chloru, a bawełna pochodzi z upraw nie wspomaganych żadnymi pestycydami i nawozami. Dlatego bez obaw mogą go stosować nastolatki i kobiety dojrzałe. Dodatkowo tampony są biodegradowalne, więc dbamy o środowisko.

 

Tampony posiadają trzy stopnie chłonności. Na obfitą menstruację najlepsze są tampony super plus, na średnie dni super, a na końcowe dni regular. Oferujemy produkty Organyc i Natracare. Tampony Gentle Day wyróżniają się z kolei hipoalergiczną siatką ochronną, zabezpieczającą przed oddzielaniem się włókien bawełny.

Innowacyjnym rozwiązaniem są tampony z aplikatorem ułatwiające właściwe umiejscowienie. Na pewno przydadzą się nastolatkom, które nie mają jeszcze zbyt dużego doświadczenia.

Dobrym uzupełnieniem tamponów mogą być kubeczki menstruacyjne, które można opróżniać co ok. 12 godzin, a nie jak w wypadku tamponów co 3-8 godzin.

12
pixel