środki czyszczące do łazienki bezpieczne dla alergików

ilość znalezionych towarów: 74

Sprzątanie łazienki wymaga dużo staranności i pracy. Łazienka w domu często nie jest dużym pomieszczeniem, ale znajduje się w niej wiele powierzchni i urządzeń potrzebujących szczególnej higieny. Każde z nich wymaga zastosowania specyficznych preparatów. Do czyszczenia toalety potrzebne będą środki antybakteryjne, do kabin prysznicowych - grzybobójcze, a do wanny i umywalki - odkamieniacze. Poza tym trzeba zadbać o czystość łazienkowych szafek i kafelków na podłodze i na ścianach.

Naturalne środki do czyszczenia toalet są skuteczne jak inne produkty dostępne na rynku, ale nie szkodzą środowisku. Środek do czyszczenia toalet Ecozone jest tak delikatny, że można go używać także do mycia blatów kuchennych. Zawiera naturalne olejki eteryczne pozostawiające w pomieszczeniu przyjemny zapach. Jeśli jednak wolimy środki bezwonne, możemy wybierać spośród preparatów bezzapachowych. Żel do czyszczenia toalety Sodasan lub naturalny środek do czyszczenia toalety Tri-Bio są całkowicie pozbawione drażniącego chemicznego zapachu. Można je stosować w pomieszczeniach, z których korzystają astmatycy lub alergicy.

Kabiny prysznicowe najlepiej czyścić codziennie lub po każdym użyciu. Dobrze sprawdzi się tu płyn do mycia kabin Attitude. Usuwa kamień i osad z mydła. Na czyszczonych powierzchniach pozostawia zapach cytryny. Specjalnie do czyszczenia szyb w kabinach stworzono preparat Ecozone. Nie tylko usuwa zabrudzenia, ale także chroni przed ponownym gromadzeniem się osadu. Jednocześnie nie niszczy powłok nałożonych przez producentów kabiny. Nie wymaga zmywania - wystarczy nanieść go na szybę kabiny i pozostawić do wyschnięcia.

Wanny są wykonane z różnych materiałów, od tworzyw sztucznych po ceramikę. Szukając odpowiedniego środka czyszczącego, warto zwrócić uwagę, czy nie niszczy on delikatnych powierzchni. Spray do wanien i kabin prysznicowych Bio-D nie zawiera chloru. Nie tylko nie uszkadza czyszczonych urządzeń, ale również nie wywołuje podrażnień układu oddechowego. Można go używać także do mycia kafelków łazienkowych.

 

sprzątanie łazienki

 

pixel