antyalergiczne środki do czyszczenia szyb i luster

ilość znalezionych towarów: 25

Jeśli chodzi o sprzątanie, dla domu warto zaopatrzyć się w preparaty do szklanych powierzchni oraz ściereczkę, która nie zarysuje szkła.

Ściereczka z mikrofibry Ecozone jest delikatna i skuteczna. Tafle ze szkła to przede wszystkim szyby - okienne i prysznicowe - oraz lustra. Ale w niektórych domach można znaleźć również żyrandole ze szklanymi ozdobami lub duże kolekcje kryształowych naczyń. Spotyka się również stoliki z blatami ze szkła. Na ścianach wielu domów wiszą obrazy w szklanych antyramach. Wszystkie szyby i lustra wymagają regularnego czyszczenia.

Spray do codziennego mycia szyby prysznicowej Ecozone usuwa wszystkie zabrudzenia. Aby wyczyścić inne powierzchnie, trzeba skorzystać z dedykowanych środków.   Najczęstsze zabrudzenia na szklanych powierzchniach to kurz i odciski palców. Dobre preparaty nie tylko usuwają smugi i brud, ale również opóźniają ponowne osadzanie się kurzu.

Płyn do mycia szyb i powierzchni szklanych Sodasan poradzi sobie także z zaschniętym brudem. Wystarczy nanieść preparat na czyszczone szkło przy pomocy spryskiwacza, odczekać chwilę, a następnie przetrzeć czystą ściereczką. Płyn Sodasan może być używany również do szyb samochodowych.   Do codziennego sprzątania łazienki można sięgnąć po Spray do kabin prysznicowych Ecozone. Należy go stosować od razu po skorzystaniu z kabiny. Nie wymaga spłukiwania i wycierania. Wystarczy spryskać szybę preparatem Ecozone i pozostawić do wyschnięcia.  

Bardzo ważnym elementem wyposażenia łazienki jest lustro. Aby dokładnie wyczyścić lustro, warto sięgnąć po płyn do mycia szyb i luster Attitude. Usuwa skutecznie nawet ślady po owadach. Zawiera wyłącznie naturalne składniki i przyjemnie pachnie. Spray do mycia szyb i luster Bio-D może być używany również do przecierania gablot i obrazów. Środek do czyszczenia szyb i luster Bentley Organic skutecznie usunie nawet smar i inne zabrudzenia z okien w pomieszczeniach przemysłowych.

 

czyszczenie szyb i luster

 

 

12
pixel