Akcesoria do makijażu

ilość znalezionych towarów: 55

Część makijażu można nakładać opuszkami palców. Niekiedy jednak powoduje to zbyt intensywny efekt, albo kosmetyk może być nierównomiernie rozłożony. Ponadto może to powodować szybsze zużywanie produktu.

Dlatego warto sięgnąć po akcesoria do makijażu. Oferujemy szereg specjalistycznych pędzli. Pierwszym wyborem będzie pędzel uniwersalny, pędzel do podkładu lub pędzel do pudru. Panie wykonujące makijaż latem mogą skorzystać z pędzla do różu i bronzera, który równo rozprowadzi kosmetyk. Lekkie przebarwienia zatuszujemy pędzlem do korektora.

W makijażu twarzy najważniejsze są oczy i usta. Dlatego potrzebny jest pędzel do cieni miękkich na powieki oraz pędzel do smoky eyes. Zarówno oczy jak i wargi warto ładnie podkreślić, w czym pomoże pędzel do konturowania – prosty lub skośny. Całość wieńczy pomalowanie ust za pomocą pędzla do pomadki i błyszczyku. Produkty są w 100% wegańskie, dlatego nie podrażniają skóry i nie wywołują uczuleń. Polecane są  także dla alergików.

Przy nakładaniu na skórę kosmetyków o płynnej lub kremowej konsystencji warto sięgnąć także po hipoalergiczną gąbkę do podkładu. W naostrzeniu hipoalergicznych kredek Pure Bio pomoże temperówka profesional, posiadająca dwa otwory, odpowiednie do zatemperowania kredek różnej grubości.

Natomiast do przechowywania kosmetyków i pędzli do makijażu idealnie sprawdzi się kosmetyczka Puro duża.

pixel