Antyalergiczne prześcieradła, poszewki na poduszki i kołdry i inne

ilość znalezionych towarów: 4

Z myślą o zdrowym i spokojnym śnie Twojego maluszka, przygotowaliśmy bogatą i zróżnicowaną ofertę, którą tworzą hipoalergiczne pościele dla dzieci. Oprócz dwuczęściowych kompletów pościeli, na które składają się: antyalergiczna kołdra i poduszka lub kocyk i poduszka, do kupienia są także prześcieradła i podkłady. Prześcieradła występują w paru rodzajach, ze względu na zastosowanie: na przewijak, do wózka oraz prześcieradło z gumką. Jak również w kilku wersjach kolorystycznych, w tym gładkie i z wzorkami (kropki, motyle, pojazdy, dinozaury, rośliny). Podkłady, wchodzące w skład pościeli dla dzieci, to ochraniacze do założenia na łóżeczko, które mają za zadanie chronić zarówno miejsce spoczynku maluszka, jak i jego samego.
Szeroki wachlarz kolorów i wzorów pozwoli dobrać pościel dla dziecka nie tylko pod upodobania rodzica, ale i np. dopasować do wózeczka czy łóżeczka malutkiego alergika.
Hipoalergiczne pościele dla dzieci z naszego sklepu to produkty przyjazne alergikom, dzięki czemu zapewnią zdrowy i niezmącony sen maluszkom borykającym się z dolegliwościami związanymi z uczuleniami np. na sztuczne materiały czy środki chemiczne użyte do produkcji tkanin.

pixel