antyalergiczne produkty specjalistyczne, bezpieczne dla alergików

ilość znalezionych towarów: 97

W każdym domu znajdują się trudno dostępne miejsca, w których nie wystarczy standardowe sprzątanie.

Sprzątanie specjalistyczne dla domu to na przykład usuwanie osadu z rur kanalizacyjnych albo doczyszczanie konkretnych sprzętów. Płyn do udrażniania rur zatkanych włosami Ecozone nadaje się do stosowania w kuchni i w łazience. Usuwa włosy i podobne odpadki, ale nie wchodzi w reakcję z rurami.

Szampon do czyszczenia dywanów Ecozone wyczyści dywan wykonany z dowolnego włókna. Sprawdzi się w praniu ręcznym i maszynowym. Jest całkowicie biodegradowalny.   Szczególnego traktowania wymagają meble i przedmioty używane przez dzieci. Wybierając odpowiedni preparat, trzeba unikać środków drażniących i wywołujących alergię. Spray do czyszczenia zabawek i pokoju dziecięcego Friendly Organic w żaden sposób nie zagraża dzieciom, a oprócz tego nie szkodzi środowisku. Działa szybko i skutecznie. Wystarczy spryskać czyszczoną powierzchnię, a następnie zetrzeć preparat wraz z zabrudzeniami.

Spray dezynfekujący do mycia zabawek Bentley Organic można stosować również do mebelków i nocników. Usuwa z otoczenia dziecka wszystkie chorobotwórcze bakterie, choć zawiera wyłącznie naturalne składniki bakteriobójcze.   Bardzo ważny dla domu jest również przyjemny zapach. Sprzątanie specjalistyczne obejmuje również odświeżanie powietrza, a także dezodoranty do butów i tkanin.

Odświeżacz powietrza Attitude nada pomieszczeniom przyjemną woń i pochłonie wszystkie przykre zapachy. Można go stosować w domu, w biurze i w samochodzie. Jest bardzo skuteczny dzięki filtrowi z aktywnego węgla. Na dominujący w domu zapach ma wpływ wiele czynników.

Probiotyczny dezodorant do butów i tkanin Tri-Bio eliminuje zapachy z przepoconych butów oraz tkanin nienadających się do prania, na przykład obić. Powstawaniu pleśni, a co za tym idzie - przykrej woni, sprzyja także nadmierna wilgoć. Usunie ją naturalny osuszacz powietrza Ecozone. Polecany dla osób zauważających w swoim mieszkaniu oznaki gromadzenia się wilgoci.

 

 

Tri-bio

 

 

pixel