Hipoalergiczne środki higieniczne

ilość znalezionych towarów: 161

Higiena osobista kobiet i mężczyzn różni się, dlatego panie potrzebują innych środków higienicznych. Przede wszystkim są to podpaski higieniczne i tampony na dni krwawienia menstruacyjnego. Oferujemy różne rodzaje podpasek – jednorazowe do stosowania co miesiąc oraz poporodowe dla młodych mam. Są one bezpieczne i antyalergiczne, wykonane z naturalnej bawełny. Specjalna linia biodegradowalnych podpasek ekologicznych z paskiem anionowym będzie dobrym wyborem dla kobiet myślących o ekologii i nie lubiących nieprzyjemnego zapachu. Podpaski dla nastolatek to seria Gentle Day Teens – są cienkie, chłonne i pakowane osobno.

Na czas okresu proponujemy także wielorazowe kubeczki menstruacyjne wykonane z hipoalergicznego tworzywa medycznego. Występują w różnych rozmiarach i kolorach oraz zapewniają czystość do 12 godzin. Poczucie świeżości na co dzień zapewnią ekologiczne wkładki higieniczne, również wykonane z naturalnej bawełny i hipoalergiczne.

Makijaż to domena kobiet. Aby utrzymać skórę twarzy i dekoltu w czystości lub zmyć codzienny makijaż, dobrze jest używać wacików i płatków kosmetycznych dla alergików. Nie podrażniają skóry i są doskonałą alternatywą dla waty kosmetycznej. Świetnie nadaj się też dla dzieci i niemowląt.

pixel