Prezerwatywy bez lateksu

ilość znalezionych towarów: 11

W ofercie produktów hipoalergicznych można znaleźć artykuły przydatne w każdej sferze życia . Prezerwatywy bez lateksu pozwalają cieszyć się życiem sesksualnym bez obaw o nieprzyjemne podrażnienia. Do wytworzenia tych prezerwatyw zamiast roztworu kauczuku użyto polizopropenu. Nie powoduje uczuleń, a wykonane z niego prezerwatywy są cienkie, wytrzymałe i przyjemne w dotyku.

Prezerwatywy bez lateksu są dostępne w różnych rozmiarach. Unimil Skyn Large większy rozmiar pozwalają każdemu mężczyźnie dobrać odpowiedni produkt. W zależności od potrzeb można wybrać opakowanie Skyn Large zawierające 3 lub 10 sztuk .

Prezerwatywy Unimil Skyn mają różną grubość. Skyn Elite to produkt odznaczający się wyjątkową delikatnością przy zachowaniu odpowiedniej wytrzymałości i trwałości. Wśród prezerwatyw nielateksowych dla niego znajdują się również prezerwatywy nawilżane. Skyn Extra nawilżane i Durex Real Feel Ultra Smooth ułatwiają zbliżenia intymne partnerom w różnym wieku.

Seria prezerwatyw Skyn Intense Feel nie tylko nie stwarza bariery dla naturalnych doznań, ale jeszcze je potęguje. Jest to seria produktów wyposażonych w wypustki wzmacniających satysfakcję u obojga partnerów.

 

prezerwatywy bez lateksu

 

pixel