hipoalergiczne, uniwersalne środki czyszczące

ilość znalezionych towarów: 72

W każdym domu sprzątanie to czynność wykonywana często i regularnie.

Uniwersalne środki czystości sprawdzą się, gdy brak nam miejsca na przechowywanie wielu pojemników i gdy zależy nam na oszczędności.

Uniwersalny płyn hipoalergiczny do czyszczenia różnych powierzchni Ecover może być stosowany we wszystkich pomieszczeniach domu, także w kuchni i łazience. Skutecznie usunie zabrudzenia z blatów kuchennych i ceramiki łazienkowej. Podobnie środek czyszczący do wszystkich powierzchni Ecozone można stosować w całym domu. Nie tylko czyści, ale również usuwa bakterie.   Preparaty do czyszczenia to nie tylko płyny. Mogą występować w postaci piany lub mleczka, co zapewnia większą precyzję podczas aplikacji i dokładniejsze wnikanie w czyszczoną powierzchnię.

Płyn do czyszczenia z pianą Ecover skutecznie czyści piekarniki, okapy i patelnie. Jest skuteczny, a jednocześnie w stu procentach bezpieczny dla ludzi i dla środowiska. Również hipoalergiczne mleczko do czyszczenia Ecover nie wpływa niekorzystnie na zdrowie osób z alergią. Dzięki swojej delikatności nie zarysowuje czyszczonych powierzchni. Nadaje wszystkim sprzętom piękny połysk.   Sprzątanie to również przydatne akcesoria. Trudno obejść się bez odpowiednich ściereczek, które zwiększają skuteczność czyszczenia.

Uniwersalna ściereczka z mikrofibry Ecozone jest wykonana wyłącznie z naturalnych surowców. Można jej używać wszędzie, nawet do bardzo trwałych zabrudzeń. W domach ekologów sprawdzi się myjka kokos druciak Earth Friendly Products. To część skorupy orzecha kokosowego, idealna do usuwania zaschniętych czy przypalonych resztek. Na jej powierzchni nie gromadzą się bakterie. Po zużyciu można ją bez obaw wyrzucić.  

Do specjalnych zastosowań użyjemy dedykowanych preparatów. Na przykład wszędzie tam, gdzie osadza się kamień, nieodzowny okaże się płyn do usuwania kamienia i innych osadów Sodasan. Można go stosować nie tylko do armatury czy kabin prysznicowych, ale również do odkamieniania pralek czy czajników.

Plamy i osady z kamienia wyczyści także płyn do czyszczenia na bazie octu Sodasan. Pomoże również usunąć nieprzyjemny zapach z lodówki i piekarnika.

 

 

Ecover

 

 

pixel