antyalergiczne środki do czyszczenia mebli

ilość znalezionych towarów: 6

Czy można wyobrazić sobie dom bez mebli?

Nawet w najbardziej ubogo wyposażonych wnętrzach znajdzie się przynajmniej stół, krzesła, łóżko i stojące lub wiszące szafki. Także wnętrza minimalistyczne są pomyślane jako pomieszczenia z małą ilością prostych mebli. Nie są to raczej wnętrza, z których całkowicie zniknęły sprzęty. Obecność mebli to dla domu dodatkowe sprzątanie.  

Meble wykonane są najczęściej z drewna, plastiku lub płyty pokrytej okleiną. Zarówno duże, jak i małe powierzchnie warto co jakiś czas przecierać suchą lub wilgotną ściereczką z mikrofibry. Nawet jeśli nie są bardzo zabrudzone, ich odkurzenie i przemywanie wpłynie na estetyczny wygląd domu. Można do tego używać hipoalergicznych środków myjących.  

Wyprodukowane ze składników naturalnych mleczko do mebli Earth Friendly nie tylko czyści, ale również impregnuje drewno i płyty wiórowe. Jego uniwersalna formuła pozwoli na sprzątanie mebli w całym domu. W tych zadaniach sprawdzi się również spray Bio-D. Także ten preparat może być stosowany do każdego rodzaju mebli, niezależnie od materiału, z których je wykonano. Spray Bio-D to znakomity środek do polerowania powierzchni. Nie niszczy czyszczonych materiałów, a meble odzyskują połysk. Nie wpływa negatywnie na organizm człowieka ani na środowisko.

 

 

sprzątanie mebli

 

 

 

pixel