Hipoalergiczne kocyki dla niemowląt i dzieci

ilość znalezionych towarów: 10

Niezbędnym akcesorium, dzięki któremu można utulić maleństwo do snu jest kocyk. Dlatego nie mogło go zabraknąć w asortymencie naszego sklepu. Oferujemy ciepłe i przyjemne w dotyku otulacze i antyalergiczne kocyki dla dzieci, wykonane z bawełny naturalnej i muślinowej, przędzy bawełnianej lub kaszmiru. Część z nich można stosować przez okrągły rok, mamy też hipoalergiczne produkty, które sprawdzą się podczas chłodniejszych miesięcy. Większość kocyków dla dzieci z naszej oferty jest uniwersalna, tzn. ma wiele zastosowań - może być podkładem do przewijania, służyć do owinięcia malucha lub miękką i ciepłą przestrzenią do zabawy, izolującą przed chłodem.
Użyte do produkcji otulaczy naturalne materiały sprawiają, że kocyki dla dzieci posiadają właściwości hipoalergiczne, dzięki czemu nadają się dla maluchów o każdym typie skóry - zarówno normalnej, jak i skłonnej do podrażnień i reakcji uczuleniowych.
Kupując kocyki w sklepie hipoalergicznie24.pl, mają Państwo pewność, że dostają pełnowartościowy produkt, wykonany z naturalnych tkanin i bezpieczny w użytkowaniu dla niemowląt z alergią od pierwszych dni życia.

pixel