hipoalergiczne środki czyszczące do kuchni

ilość znalezionych towarów: 53

Dla domu kuchnia to najważniejsze miejsce. Jest często miejscem spotkań wszystkich domowników. Służy nie tylko do przygotowywania posiłków, ale niekiedy jest również jadalnią lub zastępuje salon. Niestety, jest też bardzo narażona na zabrudzenia. Szafki, blaty, podłoga, kuchenka wymagają częstego sprzątania.

Sprzątanie w kuchni oznacza wiele różnych czynności. Zaczynając od zmywania, przez mycie i wycieranie blatów, aż po zamiatanie i zmywanie podłogi – wszystkie te prace wymagają odpowiednich preparatów i akcesoriów.

Wybór odpowiedniego środka czyszczącego ma ogromne znaczenie i trzeba go dokonać starannie. Niekiedy będziemy potrzebować delikatnego zapobiegającego zarysowaniom środka. Innym razem konieczny będzie silniejszy preparat. Ekos odtłuszczacz, wielofunkcyjny płyn czyszczący do trwałych zabrudzeń, jest tak delikatny, że można go stosować do kuchennych mebelków dziecięcych. Jednocześnie skutecznie usuwa nawet trwałe zabrudzenia. Płyn do mycia kuchni EcoClean Nordic przeznaczony jest do czyszczenia codziennych zabrudzeń. Delikatnie czyści szafki i ceramikę. Butelka wyposażona w spryskiwacz pozwala na precyzyjne nałożenie środka nawet w trudno dostępnych miejscach. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń sprawdzi się środek do czyszczenia piekarników Ecozone 3w1. Jest przeznaczony do doczyszczania piekarników i kuchenek mikrofalowych, a także powierzchni tradycyjnych kuchenek. Stosując Ecozone można pozbyć się nawet najtrwalszych pozostałości po przypalonym tłuszczu.

Bardzo przydatne okażą się również akcesoria do sprzątania, na przykład odpowiednie ściereczki. Ściereczki z mikrofibry Ecozone mogą być stosowane bez dodatku detergentów. Wystarczy je zwilżyć, aby dokładnie usuwały tłuszcz i zaschnięte jedzenie. Ściereczki Ecozone można prać w pralce, dzięki czemu wystarczają na długo. Wykonane z naturalnych surowców, nie zarysowują czyszczonych powierzchni.

 

sprzątanie kuchnia

 

pixel