antyalergiczne kosmetyki dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 341

Gdy sięgamy po kosmetyki dla dzieci, chcemy mieć pewność, że produkty są bezpieczne i nie uczulają. Oferujemy Państwu szeroką gamę hipoalergicznych środków pielęgnujących dedykowanych dla najmłodszych.

Znajdziemy wśród nich kosmetyki do mycia dzieci, w tym specjalnie skomponowane żele, emulsje, szampony oraz płyny do higieny intymnej. Kosmetyki dla dzieci nie zawierają parabenów, sztucznych barwników i konserwantów.  

Polecamy także kosmetyki do pielęgnacji dzieci, które mogą być stosowane już od 1 dnia życia. Antyalergiczne zasypki, oliwki, balsamy, kremy, mleczka, masła do ciała, pianki, czy mydła to tylko część z proponowanego przez nas asortymentu.  

Wszystkie produkty zostały tak skomponowane, by chronić delikatną skórę dziecka i nie uczulać. W naszym sklepie znajdziesz kremy do skóry atopowej oraz kremy zapewniające wysoką ochronę UV dla dzieci.

Do pielęgnacji jamy ustnej sięgnij po hipoalergiczne pasty do zębów dla dzieci, szczoteczki do zębów z biodegradowalnego bambusa oraz inne akcesoria dla dzieci. 

Oferujemy także zestawy kosmetyków, stworzone tylko z naturalnych składników, które pozwalają zakupić kosmetyki dla dzieci z jednej serii. Zestawy kosmetyków dla dzieci świetnie sprawdzą się także na prezent.  

 

sygnet

 

  Wyprawka dla noworodka

 

 

Wyprawka noworodka - jakie kosmetyki wybrać?

  

sygnet

 

 Dom bez alergii? Jakich środków używać?

 

Dom bez alergii? Jakich środków używać?

sygnet

pixel