Naturalne pasty do zębów

ilość znalezionych towarów: 68

Czy płeć ma znaczenie przy wyborze pasty do zębów? Naturalne pasty do zębów dla mężczyzn nie różnią sie składem od tych przeznaczonych dla kobiet. Jednak prawdopodobnie mężczyźni zwracają uwagę na inne cechy produktu.

Pasty do zębów dla niego mają tradycyjny miętowy smak. Argital z miętą i zieloną glinką skutecznie odświeża oddech i usuwa bakterie z zębów i języka. Naturalna pasta do zębów z węglem aktywnym The Humble Co. pozostawia w ustach uczucie świeżości.

Naturalne pasty do zębów z dodatkiem ziół pomagają łagodzić podrażnienia dziąseł. Weleda z nagietkiem ma naturalne działanie przeciwzapalne i zapobiega tworzeniu się aft. Lavera Basis Sensitiv Classic z propolisem i echinaceą wspiera pielęgnację dziąseł. Podobnie działa pasta Eco Cosmetics z dodatkiem czarnuszki. Zawarty w niej olej z czarnuszki ma właściwości antybakteryjne, antywirusowe i przeciwgrzybicze. Pasta Eco Cosmetics jest produktem wegańskim.

Dbając o właściwą pielęgnację zębów, można wśród naturalnych past dla niego wybrać produkty z fluorem i bez fluoru. Pasty z serii Natural Family mogą być stosowane przez wszystkich domowników. Natural Family Whitening z miętą australijską działa wybielająco. Pasta Natural Family z propolisem i mirrą oprocz zębów czyści przestrzenie międzyzębowe.

Nie zapomnij również sprawdzić naszej oferty past do zębów dla kobiet!

 

naturalne pasty hipoalergiczne

 

pixel