Proszki do prania - hipoalergiczne, dla alergików

ilość znalezionych towarów: 48

Dobry proszek do prania powinien posiadać cechy, które zapewnią skuteczność czyszczenia, dbałość o zdrowie, pielęgnację tkanin i troskę o środowisko. Pranie jest dla domu ważnym elementem utrzymania czystości. Zapach wypranych ubrań i pościeli współtworzy przyjemną atmosferę naszych mieszkań i domów.

Proszki do prania muszą odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby pań domu. Najbardziej wymagające są matki małych dzieci, zwłaszcza noworodków. Delikatna skóra dziecka, przede wszystkim skłonnego do uczuleń i podrażnień, nie powinna być narażana na działanie szkodliwych substancji chemicznych. Proszki Jelp mogą być używane do prania pieluch tetrowych i ubranek już od pierwszych dni życia dziecka. Skutecznie usuwają zabrudzenia, łatwo je wypłukać, dlatego są polecane dla dzieci o skórze atopowej, a także dla alergików i astmatyków. Proszek do prania ubranek dziecięcych Friendly Organic jest wyjątkowo wydajny i może być stosowany przez wegan.

Dla osób ceniących prostotę idealne będą uniwersalne proszki do prania. Nie wymagają dzielenia ubrań na białe i kolorowe. Ecover Hipoalergiczny pierze skutecznie nawet w 30 stopniach. Zawiera wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu nie zanieczyszcza środowiska. Również w składzie proszku do prania Sodasan Heavy Duty znajdują się tylko bezpieczne substancje. Wyprodukowany na bazie mydeł roślinnych zapewnia użytkownikom wydajność i skuteczność.

Niektóre tkaniny wymagają specjalnych proszków. Bio-D Ekologiczny proszek do prania jest idealny do prania ręcznego. Mogą go stosować osoby o wrażliwej skórze, jest łagodny także dla tkanin, a jednocześnie z łatwością usuwa zabrudzenia. Wszystkie składniki proszku Bio-D są biodegradowalne.

Gdy zwykłe pranie nie wystarczy, warto sięgnąć po proszek Clovin II Septon, który nie tylko skutecznie pierze, ale także w pełni dezynfekuje tkaniny pozbawiając je bakterii, prątków, wirusów, grzybów i sporów bakteryjnych. Świetnie sprawdzi się do dezynfekcji pościeli, ubranek i pieluszek u dzieci od pierwszego miesiąca życia, a także w procesie leczenia chorób skórnych.

 

proszki do prania

 

12
pixel