Maszynowe

ilość znalezionych towarów: 58

Zmywanie maszynowe jest dla domu tak samo ekologiczne jak zmywanie ręczne.

Zmywarki niejednokrotnie pozwalają ograniczyć zużycie wody. Zastosowanie delikatnych środków przeznaczonych do zmywarek pozwala dodatkowo chronić środowisko. Żel do zmywarek Earth Friendly Products jest delikatny nawet dla naczyń ze srebra. Dobrze sprawdzi się również w domach z własną oczyszczalnią ścieków.   Środki przeznaczone do stosowania w zmywarkach występują w formie tabletek, kapsułek lub proszku.

Tabletki do zmywarki Ecozone Ultra All in One czyszczą skutecznie także w niskich temperaturach. Nie zawierają substancji chemicznych, co daje pewność, że na naczyniach po zmywaniu nie pozostaną żadne szkodliwe związki. Ekologiczne kapsułki do zmywarki Tri-Bio zostały wyprodukowane z roślin. Nie zawierają fosforanów i chloru, mogą być stosowane przez alergików. Nadają się do mycia dziecięcych naczyń. Uniwersalny proszek do zmywarek Sodasan można stosować w zmywarkach każdego typu. Nadaje się również do dowolnego rodzaju naczyń. Jeśli zależy nam na wyjątkowym wyglądzie umytych naczyń, zastosujmy nabłyszczacz do zmywarki Ecozone Rinse Aid. Jest przeznaczony do szklanek i kieliszków. Nadaje szkłu piękny połysk.  

Zmywarki wymagają szczególnej pielęgnacji. Aby usunąć osadzający się we wnętrzu urządzenia kamień i tłuszcz, można sięgnąć po środek do czyszczenia pralek i zmywarek Ecozone. Wystarczy raz na 3 miesiące włożyć tabletkę do zmywarki i wybrać program mycie w wysokiej temperaturze. Osadzaniu się kamienia zapobiegnie sól regeneracyjna do zmywarek Sodasan. Zmiękcza wodę, czyści nawet trudno dostępne części urządzenia. Nie zawiera substancji zbrylających, dlatego nie osadza się na filtrach i nie niszczy zmywarki.

 

 

Ecozone

 

 

 

pixel