hipoalergiczne pieluszki jednorazowe

ilość znalezionych towarów: 46

Hipoalergiczne, jednorazowe pieluszki dla dzieci to rozwiązanie bezpieczne dla skóry dziecka i jednocześnie przyjazne środowisku.

Pieluszki jednorazowe są wykonane z naturalnych materiałów i nie zawierają w swoim składzie potencjalnie uczulających szkodliwych składników tj. perfum, płynów kosmetycznych czy wybielaczy optyczny.   Przy tym są ekologiczne, bo stworzone z surowców biodegradowalnych. Są przewiewne i chłonne i łatwe.

Dzięki zastosowaniu wygodnych zapięć można łatwo je zakładać i zdejmować. Nie uczulają i mogą być stosowane przez dzieci o bardzo wrażliwej i atopowej skórze.

Niemowlę niezależnie od wieku może skorzystać z naszych produktów. Dla wcześniaków proponujemy rozmiar 0, dla noworodków pieluchy w rozmiarze 1. Dla dzieci o wadze 3-6 kg przeznaczony jest rozmiar 2, a o wadze 5-8 kg rozmiar 3. Nieco większe maluchy wybiorą rozmiar 4 (7-14 kg), rozmiar 5 (10-16 kg) lub rozmiar 6 (12-24 kg).  

Dla dzieci, które ukończyły rok można też wybrać pieluchomajtki. Produkt jest bardzo wygodny w użyciu, bowiem zakłada się go jak zwykłe majtki, a przy zdejmowaniu wystarczy rozerwać boki.  

Oferujemy także jednorazowe, biodegradowalne woreczki na zużyte pieluszki, niezawodne i niezastąpione na każdym spacerze, czy zakupach z dzieckiem.

 

pieluszki jednorazowe

 

 

12
pixel