Odplamiacze bezpieczne dla alergików

ilość znalezionych towarów: 73

Niekiedy nie wystarczy wypranie tkaniny lub ubrania, aby pozbyć się wyjątkowo uporczywych lub już utrwalonych zanieczyszczeń. Trzeba wówczas sięgnąć po dodatkowy preparat – odplamiacz. Pranie z dodatkiem odplamiaczy lub po ich zastosowaniu gwarantuje efekt naprawdę skutecznego czyszczenia. Większość odplamiaczy przeznaczonych do białych tkanin ma podwójne działanie: nie tylko usuwa plamy, ale również odświeża biel.

Aby zaoszczędzić czas, sięgamy po odplamiacze dodawane do prania. Odpowiednią porcję preparatu trzeba wówczas wsypać do dozownika na detergenty w pralce lub bezpośrednio do bębna. Wybielacz i odplamiacz Sodasan przywraca tkaninom biel, ale także zapobiega ich szarzeniu. Poza tym może być stosowany do usuwania plam, także tych po kawie czy herbacie. Jest to wybielacz tlenowy, mogą go stosować weganie. Podwójne – wybielające i odplamiające - działanie ma również Bio-D Laundry Bleach. Dosypujemy go do proszku lub stosujemy oddzielnie. Zawarty w nim tlen działa antybakteryjnie. Bio-D Laundry Bleach jest skuteczny już w niskich temperaturach.

Do usuwania pojedynczych plam najlepiej nadają się odplamiacze w mydle lub sprayu. Zastosowanie polega na potarciu lub spryskaniu zabrudzonego miejsca preparatem, a następnie wypraniu ręcznym lub mechanicznym. To optymalne rozwiązanie dla osób chcących doczyszczać zabrudzenia od razu po ich powstaniu. Mydło w kostce na plamy Sodasan jest skuteczne także na plamy po czekoladzie czy trawie. Nie zniszczy nawet najdelikatniejszych tkanin. Odplamiacz Friendly Organic w sprayu sprawdzi się przede wszystkim przy doczyszczaniu plam pochodzenia organicznego. Zawarty w nim naturalny olejek cytrynowy ma dodatkowe działanie pochłaniacza zapachów.

 

odplamiacze

 

pixel