Martina Gebhardt

ilość znalezionych towarów: 83

Martina Gebhardt to marka kosmetyków naturalnych produkowanych od ponad 30 lat. Tworzone są po to, aby wspierać naturalne funkcje skóry. Tym, co je wyróżnia na tle rynku, jest wyjątkowa formuła. Szczegółowo dobrane składniki wzajemnie się uzupełniają tworząc wyjątkową esencję, która swoim działaniem przewyższa wartość sumy wszystkich komponentów. Do produkcji kosmetyków wykorzystuje się olejki spagiryczne uzyskane z roślin uprawianych biodynamicznie.

Spagiryka to alchemiczna metoda destylowania szlachetnych esencji roślinnych oraz wytrącania naturalnych soli z popiołów. Wykorzystywana jest po dzień dzisiejszy w medycynie ajurwedyjskiej.

W kosmetykach Martina Gebhardt znajdziemy tylko naturalne składniki, z czego 95% pochodzi z certyfikowanych upraw organicznych. Na straży jakości produktów, najwyższych standardów produkcji oraz ścisłego przestrzegania wytycznych dla upraw biodynamicznych stoi certyfikat demeter. Wszystkie produkty otrzymały status kosmetyków naturalnych.

Od ponad 15 lat produkty Martina Gebhardt testowane są przez niemiecki magazyn konsumencki "Öko-Test" i uzyskują najwyższe noty.

pixel