Korektory

ilość znalezionych towarów: 48

Niezwykle istotnym elementem codziennego makijażu twarzy jest zastosowanie odpowiedniego korektora, który pozwoli zniwelować problemy z cerą, przed nałożeniem właściwego makijażu. Dzięki naturalnym składnikom nasze produkty mogą być stosowane przez alergików. Hipoalergiczny, naturalny korektor do twarzy stanowi doskonałą bazę pod podkład, tuszując wszelkie niedoskonałości skóry – trądzik, popękane naczynka, siniaki, blizny, a także cienie pod oczami.

Korektor w kredce przeznaczony jest do neutralizowania zaczerwienień oraz przebarwień. Korektor maskujący przeznaczony jest do różnych problemów z cerą. Korektor maskujący 32 orange to świetny pomocnik w walce z tuszowaniem przebarwień, np. po opalaniu, ale także tych pojawiających się z wiekiem. Korekor maskujący 34 lilac pomoże w ożywieniu cery nadając jej ładniejszy odcień pod makijażem. Korektor maskujący 31 green przeznaczony jest do neutralizowania zaczerwienienia skóry powstającego w skutek pojawiania się niedoskonałości, pękania naczynek i trądziku różowatego. Natomiast  Korektor maskujący 33 yellow pomaga nadać skórze promienny blask i zdrowy wygląd rozświetlając i rozjaśniając niektóre partie twarzy.

Oferujemy produkty o lekkie konsystencji, dobrze się rozprowadzające i doskonale kryjące. Jednocześnie korektory marki Pure Bio oraz Falicea to gwarancja składników sprawdzonych, naturalnego pochodzenia i hipoalergicznych.  

12
pixel