Barwniki

Jak czytać etykiety kosmetyków? Na co zwracać uwagę..?

Jak czytać etykiety kosmetyków? Na co zwracać uwagę..?

Zdiagnozowana alergia wymusza wprowadzenie zmian w Twoim życiu. Od tej pory towarzyszyć Ci będzie może czasem przesadna dbałość o czystość w domu, ale także wzmożona ostrożność przy doborze detergentów czy kosmetyków. Czeka Cię nauka i zapamiętanie substancji, które mogą uczulająco zadziałać na organizm. Ale zrobisz to chętnie - bo to dla Twojego dobra!

 

Przeczytaj więcej

Domowe sposoby na łagodzenie objawów atopowego zapalenia skóry

Domowe sposoby na łagodzenie objawów atopowego zapalenia skóry

Atopowe zapalenie skóry to choroba, która ma, niestety tendencje do nawracania. Czasem objawy ustępują nawet na parę miesięcy, ale po przerwie znów pojawia się dotkliwy świąd skóry, któremu towarzyszą suchość i rumień. Poznaj domowe sposoby, które pomogą zapanować nad problemem. Lekarze przekonują pacjentów, że pielęgnacja skóry z AZS jest równie ważna jak leczenie. 


Przeczytaj więcej

Alergię na barwniki odzieżowe? Jak kupować ubrania?

Alergię na barwniki odzieżowe? Jak kupować ubrania?Alergię na barwniki odzieżowe? Jak kupować ubrania, aby uniknąć reakcji alergicznych?
Alergików wśród nas wielu. Współczesne czasy nie czynią z uczulenia wielkiego dramatu poprzez stopniowe upowszechnianie tej dolegliwości. Jeśli i Ciebie ona dotyczy, to warto byś posiadła wiedzę na jej temat. W polu Twoich zainteresowań powinny znaleźć się zarówno przyczyny - choć one są najtrudniejsze do zidentyfikowania - jak i objawy występowania atopii oraz sposoby radzenia sobie z nimi. Warto precyzyjnie określić winowajcę, a dzięki temu poprawić jakość swojego przyszłego życia!
Przeczytaj więcej
12
pixel