Suplementy diety

Suplementy diety – probiotyki, prebiotyki i synbiotyki w oczyszczaniu organizmu i odchudzaniu

Suplementy diety – probiotyki, prebiotyki i synbiotyki w oczyszczaniu organizmu i odchudzaniuCoraz więcej osób sięga po różnego rodzaju suplementy diety, a oferta tego typu preparatów na rynku jest coraz szersza. Warto z nich korzystać, ponieważ suplementy diety – probiotyki, prebiotyki i synbiotyki w oczyszczaniu organizmu i odchudzaniu są niezastąpione.
Przeczytaj więcej

Suplementy diety w alergii. Co zażywać by wspomóc organizm w walce z alergią?

Suplementy diety w alergii. Co zażywać by wspomóc organizm w walce z alergią?Osoby zmagające się z alergią muszą toczyć ciągłą walkę o prawidłowe funkcjonowanie swojego układu immunologicznego – na odporność ogromny wpływ ma kondycja przewodu pokarmowego. Błonnik, probiotyki, witaminy C i D, kwas tłuszczowy DHA – tych i wielu innych składników nie może zabraknąć w organizmie alergika. Jeśli zmagasz się z uczuleniem, a Twoja dieta nie zawsze dostarcza Ci wszystkich niezbędnych składników, suplementy diety pomogą wzmocnić Twój organizm i walczyć z alergią.
Przeczytaj więcej

Co to są suplementy diety i czy warto je zażywać?

Co to są suplementy diety i czy warto je zażywać?Uzupełniają niedobory witamin i mikroelementów, poprawiają koncentrację, niwelują skutki stresu – suplementy diety mogą bardzo wesprzeć Twój organizm, który nie zawsze otrzymuje z pożywienia wszystko, czego potrzebuje. Pamiętaj jednak, aby zażywać je z umiarem i nie kupować wszystkiego, o czym usłyszysz w telewizji czy od sąsiadki. Zawsze też wybieraj preparaty wysokiej jakości, ze sprawdzonego źródła.

Przeczytaj więcej
pixel