Wspomaganie witalności

ilość znalezionych towarów: 5

W zdrowym ciele zdrowy duch. Zadbajmy o zdrowie, młody wygląd i dobre samopoczucie, wybierając produkty najwyższej jakości.

Dzięki naturalnym składnikom, pochodzącym z ekologicznych, sprawdzonych źródeł wzmocnicie swój organizm i dodacie mu energii. Oferujemy szeroki wybór herbat ziołowych, zielonych oraz suplementów diety stworzonych w oparciu o składniki roślinne, wolne od substancji modyfikowanych genetycznie oraz innych substancji chemicznych o szkodliwym oddziaływaniu na organizm ludzki.

 

Dla pobudzenia i przywrócenia sił witalnych sięgnij po zieloną herbatę, yerba mate, herbatkę rewitalizująca, z kurkumą lub z cynamonem.

Korzeń maca pomoże na odporność, ashwagadha zwalczy stress, a chlorella oczyści organizm z toksyn. Dziki pokrzyn oraz spirullina pomogą obniżyć ciśnienie krwi i zadbają o właściwy poziom cholesterolu.

Niepokalanek uśmierzy bóle miesiączkowe,a mięta usprawni działanie układu pokarmowego. W codziennym funkcjonowaniu kierujmy się naturą. Dostarcza ona wszystkich składników, które są niezbędne dla zachowania witalności na długie lata.

 

suplementy wspomagające witalność

 

pixel