Wspomaganie pamięci i koncentracji

ilość znalezionych towarów: 2

Jesień i zima są porami roku, w których nasz organizm spowalnia i staje się bardziej ospały. W otoczeniu zaczyna brakować składników naturalnego pochodzenia, jak świeże owoce i warzywa.

Dla poprawy koncentracji i pamięci, zwłaszcza w okresach wzmożonego wysiłku umysłowego, sięgnij po suplementy diety wspomagające pracę mózgu. Dzięki składnikom naturalnego pochodzenia, które zostały pozyskane tylko z ekologicznych upraw, możesz zapewnić swojemu organizmowi zdrowe i w pełni wegańskie pobudzenie. Wybierz Brahmi, sproszkowane ekologiczne ziele bakopy drobnolistnej, które poprawia koncentrację, wspomaga wątrobę i działa przeciw depresyjnie lub Lecytynę sojową, która dostarcza do organizmu fosfor, cholinę oraz kwasy tłuszczowe. Produkty na bazie wąktorki azjatyckiej Gotu Kola także wykazują pozytywny wpływ na procesy myślowe, a dodatkowo chronią układ krwionośny. Oferujemy także zieloną herbatę, posiadającą prozdrowotne właściwości. Wykazuje ona pozytywny wpływ na wchłanianie tłuszczu z pożywienia, a następnie jego spalanie, działa pobudzająco oraz hamuje procesy starzenia się organizmu.

Jako alternatywa dla pijanych na co dzień napojów, na przykład kawy czy czarnej herbaty, świetnie sprawdzą się także herbaty ziołowe z żeńszeniem lub imbirem i kurkumą. Herbatki ziołowe są szczególnie polecane studentom, uczniom oraz osobom na co dzień pracującym umysłowo.

 

herbaty ziołowe

  

pixel